Bizden Haberler

Kompost Makineleri

Kompost Makineleri

Türkiye genelinde istiridye mantarı üretmek isteyen herkese, Hiera Mantar’ın uzman kadrosu tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Bu sektörede yer almak, az maliyetle çok kazanç sağlamak, kaliteli ürün yetiştirip piyasaya satış yapmak istiyorsanız sizi üretimhanemize bekliyoruz.  Bize yapacağınız ziyaret sonucunda size kompost satışı ve danışmanlık hizmeti verilecektir. Kompost satışı ve danışmanlık hizmeti verilen girişimcilere nasıl ve nerede üretim yapacaklarıyla ilgili bilgi verilip sonrasında satış konusunda destek sağlanacaktır. Şayet satış istendiği oranda gerçekleşemezse Hiera mantar olarak bizzat ürünlerin alımı yapılacaktır. Yani hiçbir şekilde zarar etme söz konusu olmayacaktır. 

Kompost, Satışı ve İstiridye Mantarı Üretim

Kompost, Satışı ve İstiridye Mantarı Üretim

Türkiye de artık istiridye mantar üretimi firmamız çalışmaları sayesinde AR-GE sistemlere dönüş yapmaktadır.

Bilgi birikimlerimizle istiridye mantarı üretim konusunda ülkemize çok şeyler kazandırdığımızı düşünmekteyiz. Bu kazançlar profosyonel üretim yapmak isteyen yetiştiriciler için büyük bir gelecek sağlayacaktır. HİERA MANTAR olarak profesyonel tam otomatik kontrol sistemli çadır üretim yerleri üreticilerimize kazandırmak için özel eğitim almış uzman ekibimizle son sistem profesyonel çadır sistemleri kurmaktayız.

Bizden HaberlerMenü
Yukarı ÇıkYukarı Çık