Danışmanlık

Hiera mantar “Doğal Sağlıklı Manatar” istiridye mantar üretimi konusunda yaptığı araştırmalar sonucunda sağlam bir kalite anlayışı ve tecrübe birikimine erişmiştir. Bu tecrübe ve bilgi birikimi ışığında ciddi bir üretim potansiyeli yakalamıştır. İlk hedefini başarıyla tamamlayan firmamız bu kalitede üretimi arttırmak için mantar üretim danışmanlığı yaparak yeni girişimcileri bu konuda bilinçli bir üretici haline getirmektedir.

 Türkiye genelinde istiridye mantarı üretmek isteyen herkese, Hiera Mantar’ın uzman kadrosu tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Bu sektörede yer almak, az maliyetle çok kazanç sağlamak, kaliteli ürün yetiştirip piyasaya satış yapmak istiyorsanız sizi üretimhanemize bekliyoruz.  Bize yapacağınız ziyaret sonucunda size kompost satışı ve danışmanlık hizmeti verilecektir. Kompost satışı ve danışmanlık hizmeti verilen girişimcilere nasıl ve nerede üretim yapacaklarıyla ilgili bilgi verilip sonrasında satış konusunda destek sağlanacaktır. Şayet satış istendiği oranda gerçekleşemezse Hiera mantar olarak bizzat ürünlerin alımı yapılacaktır. Yani hiçbir şekilde zarar etme söz konusu olmayacaktır. 

Özetle kaliteli kompost alıp az maliyetle kurduğunuz üretimhanenizde mahsullerinizi üretecek, kolaylıkla  satışını yapacak satamadığınız ürünleri Hiera mantara satarak asla zarar etmeyeceksiniz.

Üretimhane kurmanız için size vereceğimiz danışmanlık hizmetleri aşağıda maddelenmiştir.

 Öncesinde;

- Üretime uygun mekan seçimi,

- Seçilen mekanın doğru analiz edilerek planlanması

- İşletme için gerekli makina ve ekipmanların belirlenmesi,

- Kapasiteye göre yeterli oranda kompost tedariği

  sağlanmaktadır.

 

Verilen danışmanlık sayesinde doğru koşullarda kurulan üretim tesisi eksiksiz bir biçimde aktif hale gelmektedir. 

 

Sonrasında;

- Periyodik olarak denetlemeler yapılmaktadır

- Oluşabilecek aksaklıklara müdahale edilmektedir.

- Ürün satış ve pazarlama konusunda destek sağlanmaktadır.

 

Böylelikle; 

Üretim safhasında sıkıntı ve üründe zaiat yaşanmadan, sağlıklı ve büyümeye açık bir üretim süreci ortamı sağlanmış olur

Menü
Yukarı ÇıkYukarı Çık